w naszej ofercie: 8453 imprezy, 1535 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Rodzaj oferty:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Dla kogo jest Bon Turystyczny? Jak go aktywować i gdzie wykorzystać dowiesz się również u nas :)  Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami »  Zrób wspaniały Prezent swoim bliskim - Kup Bonn Podarunkowy Ecotravel »
Kathe Wohlfahrt - Najbardziej Świąteczny Sklep

Kathe Wohlfahrt - Najbardziej Świąteczny Sklep

Kathe Wohlfahrt to najbardziej świąteczny sklep w Niemczech.

Kathe Wohlfahrt niebyłoby niczym nadzwyczajnym gdyby nie to, że ta niemiecka firma zajmuje się wyłącznie produkcją i sprzedażą ozdób świątecznych. Jednocześnie stworzyła ona sieć wyjatkowych bożonarodzeniowych sklepów słynnych na całym świecie. Najsłynniejszym z nich jest siedziba główna Kathe Wohlfahrt w Bawarii z Muzeum Świątecznym i bajeczną wystawą.

Kathe Wohlfahrt znajduje się w Rothenburg ob der Tauber w Bawarii. Według strony internetowej dotyczącej turystyki w Bawarii:

"to wyjątkowy sklep bożonarodzeniowy z ponad 30 000 tradycyjnych niemieckich ozdób świątecznych, które przyciągają miliony turystów z całego świata." 

Kathe Wohlfahrt został założony w 1964 r. w Herrenberg koło Stuttgartu przez parę małżonków, Wilhelma i Käthe Wohlfahrt. Następnie on został przejęty przez ich syna, Haralda. Firma przeniosła się z Herrenberg do średniowiecznego miasta Rothenburg ob der Tauber w 1977 roku.

W głównym sklepie w Rothenburg ob der Tauber znajduje się słunne Muzeum Bożonarodzeniowe i świąteczna wystawa. Wśród szerokiej gamy produktów znajdują się tu świece, ozdoby choinkowe, szopki i dziadki do orzechów.

Sklep jest otwarty przez cały rok i jak twierdzą właściciele, posiada największy na świecie wybór tradycyjnych niemieckich ozdób świątecznych. 

Firma posiada sieć sklepów w Norymberdze, Bamberg, Oberammergau, Garmisch-Partenkirchen, Berlinie, Heidelbergu i Rüdesheim nad Renem. Ponadto istnieją oddziały w Riquewihr we Francji, w Brugii w Belgii, w Yorku w Wielkiej Brytanii oraz w Stillwater w stanie Minnesota (USA). Prowadzi również stragany na Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Kathe Wohlfahrt jest bardzo dobrze znana poza swoim krajem. Muzeum Świąteczne i jej wyjątkowa świąteczna wystawa w Rothenburg ob der Tauber jest popularnym miejscem turystycznym, które odwiedza wielu turystów z Japonii i USA. Wizyta w Käthe Wohlfahrt często jest ważną częścią podróży po Niemczech czy Europie.

 

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2017-09-12
2016-04-18
2015-11-06
2015-04-10
2015-04-10
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="http://www.ofertysylwestrowe.pl/kathe-wohlfahrt---najbardziej.html" title="Kathe Wohlfahrt - Najbardziej Świąteczny Sklep" ><img src="http://www.ofertysylwestrowe.pl/view/images/eco.png" alt="Kathe Wohlfahrt - Najbardziej Świąteczny Sklep" style="vertical-align: middle;" /> Kathe Wohlfahrt - Najbardziej Świąteczny Sklep</a>

Powyższa treść jest objęta licencją Creative Common Attribution & Share Alike. Licencja, której używamy oznacza, że zezwalamy na wykorzystanie w dowolny sposób treści zawartych w utworze – pod warunkiem podania nazwy firmy EcoTravel jako autora w postaci klikalnego linku kierującego do http://www.ecotravel.pl lub źródła oryginalnego tekstu w postaci klikalnego linku. Wszystkie inne użycia online bez podania klikalnego linku są zabronione.

Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.